fbpx
Cześć piękna!

Niezależnie od tego, czy trafiłaś na tę stronę z ciekawości lub przez przypadek, wiedz, że właśnie w TYM MOMENCIE PODEJMUJESZ PIERWSZY KROK ku cudownej zmianie, która doprowadzi Cię do odbudowania wiary w siebie i DO POCZUCIA SPEŁNIENIA W ŻYCIU.

Mam na imię Aneta, jestem psychologiem i coachem. Moją pasją jest towarzyszyć młodym kobietom – kobietom takim jak TY, na drodze do odkrywania ich wyjątkowego, autentycznego JA.

Serdecznie zapraszam Cię do obejrzenia powitalnego video i życzę miłego pobytu na mojej stronie!

Z pasji do wspierania młodych kobiet w autentycznej realizacji siebie i odkrywaniu swojego wewnętrznego piękna

#poznaj Siebie

Jako psycholog zajmuję się wspieraniem młodych kobiet w pracy nad poczuciem własnej wartości i akceptacją siebie.

Każda z nas to wulkan emocji, życiowych doświadczeń, głowa pełna marzeń i ukrytych pragnień. Czasem tylko brakuje nam odwagi do wyrażania siebie w pełni – wstydzimy się otwarcie pokazywać światu nasz smutek czy złość, boimy się lub wręcz nie potrafimy być asertywne.

Pokochaj siebie i swoje emocje!

Nabierz odwagi, aby poznać siebie samą. Przyjrzyj się swoim emocjom i zastanów się, co do Ciebie mówią. Zadbaj o jakość relacji z bliskimi i naucz się rozwijać miłość do siebie samej. Akceptacja własnych emocji to pierwszy krok do akceptacji siebie.

#pozytywna zmiana

Rozpoznaj blokujące cię przekonania i zmień niechciane nawyki. Świadomie wyznaczaj właściwą drogę do spełnienia w życiu.

Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak wielki wpływ na Twoje życie mają nieświadomie powtarzane myśli. Czy zdarza Ci się spojrzeć w lustro i pomyśleć: „Ale beznadziejnie dziś wyglądam!” ? Język werbalny i Twoje myśli są podstawą do tego, w jaki sposób postrzegasz świat i siebie samą. Ale możesz nad tym zapanować.

Poczuj się autentycznie piękna!

Podczas sesji pomogę Ci przełamać negatywne myślenie na swój temat. Dzięki pracy nad przekonaniami w nurcie RTZ odkryjesz i zwalczysz przekonania ograniczające Twoją wiarę w siebie i swoje kompetencje, a także samoocenę. Nauczysz się rozróżniać przekonania wspierające od ograniczających.

#kariera

Rozwijaj swoje umiejętności i pasje! Odkryj swój potencjał i Opracuj własny plan na sukces!

Może na co dzień nie myślisz zbyt wiele o swojej pracy, ale zastanów się, czy jesteś zadowolona z tego, co robisz?

Czy jesteś w stanie zaakceptować możliwość, że będziesz pracować właśnie w tym miejscu, gdzie teraz do końca swojego życia?

Czy przy okazji rozpoczynania nowego tygodnia, tryskasz energią na myśl o nowych projektach do realizacji, czy może odliczasz dni do weekendu?

I przede wszystkim, czy czujesz, że to czym się zajmujesz, pozwala Ci realizować siebie, a przynajmniej zaspokaja Twoje potrzeby i zapewnia bezpieczeństwo finansowe?

#Instagram