fbpx

#Autentyczniepiękna

Pokochaj siebie taką jaką jesteś.

Poznaj psychologiczne wskazówki, które pomogą Ci pozbyć się nadmiaru zmartwień i cieszyć się pozytywną energią na co dzień ❤️

Jedyny taki kurs do samodzielnej pracy, który pomoże Ci krok po kroku, odkryć znaczenie Twoich emocji, nauczyć się radzić sobie w chwilach załamania i nabrać pewności siebie w realizacji Twoich marzeń.

#Autentyczniepiękna

rozwojowy kurs online dla kobiet takich jak Ty!

Młoda, ambitna, pełna pasji i pomysłów na życie. Z jednej strony niepoprawna marzycielka, z drugiej przedsiębiorcza babka stawiająca duże wymagania wobec siebie samej.

Pragniesz w pełni realizować siebie, nawiązywać wartościowe relacje i żyć pełnią życia dzięki rozwijaniu swoich pasji i umiejętności, a przede wszystkim dzięki realizacji swoich marzeń.

Zadbaj o siebie i swoje wnętrze. Naucz się wyznaczać własne granice i nabierz odwagi, by w pełni wyrażać siebie!

1.

Świadomie wyznaczaj właściwą drogę do spełnienia w życiu.

2.

Zadbaj o jakość relacji z bliskimi i naucz się rozwijać miłość do siebie samej. 

3.

Odkryj swój potencjał i pokonaj przekonania blokujące Twój rozwój zawodowy.

Jeśli nadal wahasz się nad wizytą u terapeuty czy psychologa, ale chcesz przyjrzeć się swoim emocjom i relacjom z innymi, zapraszam Cię serdecznie do skorzystania z kursu #Autentycznie Piękna, który ma na celu wspomóc Cię w stawianiu pierwszych kroków do poznania samej siebie i poczucia się Autentycznie Piękną.

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

pragniesz pozbyć się negatywnych myśli na swój temat

chcesz nabrać pewności w poszukiwaniu i stworzeniu wspierającej relacji

czujesz, że czasem jesteś traktowana przez bliskich w niewłaściwy sposób, ale boisz się tego wyrazić na głos

na ogół lubisz siebie, ale czujesz, że jest pewna część Ciebie, której chciałabyś się przyjrzeć i się nią zaopiekować

miewasz gorsze momenty i chciałabyś wiedzieć jak radzić sobie ze stresującymi sytuacjami

chcesz popracować nad rozwojem świadomości siebie i swoich reakcji względem innych ludzi

uwielbiasz się rozwijać i chcesz dowiedzieć się więcej na swój temat

Czy to Twoja historia?

Młoda, ambitna, pełna pasji i pomysłów na życie. Z jednej strony niepoprawna marzycielka, z drugiej przedsiębiorcza babka stawiająca duże wymagania wobec siebie samej. Pragniesz w pełni realizować siebie, nawiązywać wartościowe relacje i żyć pełnią życia dzięki rozwijaniu swoich pasji i umiejętności, a przede wszystkim dzięki realizacji swoich marzeń.

Czujesz, że niby wszystko już masz i czerpiesz ogromną satysfakcję z życia, jednak czasem pojawiają się i takie momenty, kiedy górę biorą trudne emocje, często wywołane komentarzami innych oraz nieświadomymi przekonaniami na swój temat.

Ile razy porzuciłaś już plan na realizację swojego pomysłu z obawy, że się nie uda lub z lęku przed opinią innych?

Ile razy widziałaś się w lustrze i pomimo wielu starań nie mogłaś dostrzec w sobie nic pozytywnego?

Jak często zdarzało Ci się nie wchodzić w głębszą relację w obawie przed odrzuceniem? A może właśnie teraz tkwisz w toksycznym związku, który Cię nie rozwija, jednak myśl o odejściu i życiu samej wywołuje w Tobie jeszcze większy lęk i przerażenie?

Hey girl, głowa do góry!

W życiu każdej z nas przychodzi moment, kiedy pragniemy coś zmienić, zbuntować się przeciwko temu, jak wygląda nasza obecna sytuacja, zacząć się w pełni realizować i czerpać z życia garściami. Jednak często mamy wrażenie, że tak jak innym się to jakoś udaje, w naszym przypadku pewnie zakończy się tylko na nieudanych próbach.

Czy właśnie takie przekonanie masz teraz w głowie? Nie martw się, Twoje myślenie jest w zupełności normalne! Wszystko, co nowe i nieznane powoduje w nas lęk i obawy.

W końcu decyzja o zmianie to zarówno szansa na nową i lepszą jakość życia, ale też moment, kiedy musimy porzucić nasze dawne przyzwyczajenia, skonfrontować się z często niełatwymi emocjami, a nawet porzucić niektóre relacje, czasem nasz wyuczony zawód, które traktujemy jako jedyną pewną rzecz w naszym życiu.

Doskonale Cię rozumiem – to trudne decyzje życiowe, jednak konieczne, aby porzucić wreszcie poczucie frustracji i braku spełnienia.

Zmiana to proces i początek drogi do realizacji siebie. Jestem tu po to, aby w tej zmianie Ci towarzyszyć i wspierać na każdym z jej etapów.

Dołącz do kursu #Autentyczniepiękna i poczuj jak cudownie jest być sobą!

Nie zastanawiaj się już dłużej nad podjęciem decyzji o pracy nad sobą – to jedyna skuteczna droga do samorealizacji i pokochania siebie taką, jaką jesteś!

Projekt terapeutyczno-mentoringowy #Autentyczniepiękna został stworzony właśnie po to, abyś zaczęła wreszcie siebie doceniać, dostrzegać w sobie wewnętrzną moc i naturalne piękno.

Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo TWOJE WŁASNE MYŚLI na swój temat wpływają na samopoczucie i na to, jak odbierają Cię inni.

Myśli kształtują naszą rzeczywistość dlatego też podczas tego kursu rozpoczniemy nie od tego, jak postrzega Cię otoczenie, ale przyjrzymy się temu, jak TY postrzegasz siebie samą.

Wiem, jak ciężko zmienić przekonania na swój temat, tym bardziej jeśli opieramy o nie całe nasze życie i traktujemy je jako jedyną słuszną prawdę.

Dzięki zastosowaniu w kursie wiedzy z racjonalnej terapii zachowań (RTZ) oraz wykorzystaniu prostych ćwiczeń, będziesz miała szansę pokonać negatywne myślenie o sobie.

Co jeszcze znajdziesz w projekcie?

Projekt #Autentyczniepiękna oparty jest o autorski Model Autentycznej Zmiany. Składa się on z kilku modułów, podzielonych na różne obszary do rozwoju.

Projekt ten stworzyłam specjalnie po to, abyś w bezpiecznych warunkach, mogła powoli odkrywać znaczenie swoich własnych emocji, przyjrzała się swoim blokującym przekonaniom, nauczyła się stawiania granic, otwarcie komunikować swoje potrzeby i wyrażać własne zdanie.

Projekt składa się z 9  grupowych spotkań online, podczas których będziesz miałą szansę wziąć udział w indywidualnych ćwiczeniach rozwojowych oraz poszerzyć świadomość na temat swoich emocji, relacji, wartości w życiu oraz poczucia sensu i spełnienia. Otrzymasz dodatkowe karty do pracy z codziennym dziennikiem rozwoju, a także skorzystasz z szansy wykonania testu dotyczącego  poczucia sensu i autentycznych wartości, którymi kierujesz się w życiu.

Oprócz tego planuję nagrać i udostępnić Ci nagrany kurs w formie krótkich tutoriali opublikowanych na platformie online, gdzie również będziesz mogła znaleźć ćwiczenia i karty do samodzielnej pracy. Każde nagranie zapisane będzie również w formie podcastów tak, abyś mogła korzystać z materiału nawet podczas spaceru czy w drodze do pracy lub na uczelnię. Kurs pojawi się na platformie online 15.12.2021.

Projekt opiera się na autorskim Modelu Autentycznej Zmiany i dzieli się na 4 moduły:

Odnowa

Rozpoznaj swoje wartości

Odkryj swój potencjał i mocne strony 

Zacznij planować swoje długo odkładane marzenia

Poczuj się pewna siebie

Relacje

Rozpoznaj jakość Twoich relacji

Naucz się jak stawiać granice w relacjach z innymi

Odkryj jak komunikujesz swoje potrzeby innym

Myśli

Odkryj jak i co o sobie myślisz 

Rozpoznaj Twoje ograniczające przekonania

 Naucz się jak zmienić negatywne myśli na budujące Twoją pewność siebie przekonania

Emocje

Naucz się prawdziwie odczuwać swoje emocje

Odkryj metody na radzenie sobie w momentach kryzysu

Poznaj techniki bezpiecznego uwalniania nieprzyjemnych emocji takich jak gniew, smutek czy frustracja

Każdy z modułów obejmuje konkretny obszar do pracy, a cały Model
Autentycznej Zmiany został świadomie zaprojektowany tak, abyś przeszła swój
proces rozwoju zaczynając od kluczowych elementów budowania pewności
siebie, po sięganie do kolejnych, głębszych obszarów psychiki.

ETAP 1

Myśli

Na początku zajmiemy się Myślami, które tak naprawdę stanowią bazę do tego, jak postrzegasz siebie i jak oceniasz sytuacje, które Cię spotykają.

W tym module skupimy się na przekonaniach, negatywnych myślach i sposobach na wypracowanie zdrowego stylu myślenia, które będzie wspierało Cię odpowiedniej interpretacji Twoich emocji i pomoże Ci na przepracowanie wydarzeń, które silnie wpływają na Twoje samopoczucie.

ETAP 2

Emocje

Kolejny obszar do rozwoju to właśnie Emocje. Dzięki ćwiczeniom z tego modułu, będziesz miała okazję przyjrzeć się swoim reakcjom emocjom, uczuciom, rozpoznać ich znaczenie, a także znajdziesz sposób na przepracowanie trudnych sytuacji i momentów kryzysu.

ETAP 3

Relacje

Kolejny obszar do rozwoju to właśnie Emocje. Dzięki ćwiczeniom z tego modułu, będziesz miała okazję przyjrzeć się swoim reakcjom emocjom, uczuciom, rozpoznać ich znaczenie, a także znajdziesz sposób na przepracowanie trudnych sytuacji i momentów kryzysu.

ETAP 4

Odnowa

Odnowa to ostatni i zarazem najbardziej energetyczny moduł. Moduł ten podsumowuje całą Twoją pracę podczas kursu. To właśnie tutaj, dzięki wcześniejszemu przepracowaniu poprzednich modułów, będziesz miała szansę spojrzeć na swoje życie Od-Nowa.

Spojrzysz na swoje wartości, aktualne marzenia i plany, a także sięgniesz do swojego wewnętrznego potencjału.

To moment, w którym zbierzesz już wszystkie zasoby, aby poczuć się autentycznie piękna!

Co zyskasz?

Odkryjesz sposoby na docieranie do swoich emocji i potrzeb

Nauczysz radzić sobie w trudnych sytuacjach i chwilach kryzysu 

Poszerzysz swoją świadomość i nauczysz się stawiać granice

Poprawisz relacje z innymi ludźmi, ale przede wszystkim z samą sobą

Będziesz pracować nad blokującymi Cię przekonaniami

Zmienisz język w stosunku do siebie, zamieniając go w miłość i głęboki szacunek

Poznasz swoje autentyczne wartości 

Poznasz techniki pomagające w relaksacji i uwalnianiu nieprzyjemnych emocji

Nauczysz się sobie wybaczać 

Opracujesz plan realizacji swoich celów i marzeń

Nauczysz się budować autentyczne poczucie wartości oparte na świadomości własnego potencjału

PRZEDSPRZEDAŻ

Ile kosztuje uczestnictwo?

960pln

599pln

Cena, którą właśnie widzisz to oferta specjalna.

Uczestnictwo w projekcie, od teraz do 30 Stycznia kosztuje 599 pln (z możliwością opóźnionej płatności i rozłożenia jej na 4 raty) i obejmuje SPECJALNY PROGRAM TERAPEUTYCZN0- MENTORINGOWY + indywidualne wsparcie motywacyjne na Whatsapp.

Ta edycja kursu jest WYJĄTKOWA ponieważ będę prowadziła na początku wszystkie lekcje z kursu na żywo na zamkniętym webinarze, co pomoże mi dopasować kurs do Twoich oczekiwań – oczywiście otrzymasz również nagrany kurs online na platformie 🙂

Projekt terapeutyczny polega na spotkaniach na zamkniętym webinarze na żywo co tydzień przez 9 tygodni. Będziesz mogła wymienić się z innymi uczestniczkami swoimi przemyśleniami przy zachowaniu anonimowości. Dodatkowo będziesz miała okazję spotkać się ze mną na indywidualnej sesji, podczas której omówimy wykonanego wcześniej testu psychologicznego pokazującego Twoją perspektywę życia, poczucie sensu i wewnętrzne motywacje.

Jeśli chodzi o indywidualne wsparcie motywacyjne na Whatsapp, to prostu będę kontaktować się z Tobą poprzez wiadomości, aby wspierać Cię w systematycznym udziale w kursie i odpowiadać na Twoje pytania 🙂 

Wydaje Ci się, że cena jest przesadzona?

Pozwól, że coś Ci wyjaśnię.

Zastanów się, ile razy kupiłaś coś, czego tak naprawdę nie potrzebujesz w nadziei, że poczujesz się lepiej? Ubrania, kosmetyki, buty, wycieczki … Zastanów się, jaki budżet poświęcasz miesięcznie na to, aby choć przez chwilę poczuć się lepiej.

A skoro pragniesz o siebie zadbać, dlaczego nie zaczniesz od zadbania o swoje wnętrzne? Ten projekt pomoże Ci poczuć się piękną i pewną siebie na co dzień, bez zbędnych dodatków i nieustannej gonitwy do bycia idealną.

Tak naprawdę cena, którą widzisz jest równa kilku sesjom terapeutycznym, a w kursie otrzymujesz treść pokrywającą roczną pracę terapeutyczną – brzmi sensownie? 🙂

To inwestycja na całe życie! Zastanów się, ile warte jest Twoje szczęście?

Wyjątkowa okazja!
Tylko do 30 Stycznia!

Cena: 599 pln

Wyjątkowa okazja uczestniczenia w projekcie “na żywo” na zamkniętej grupie na Facebooku + dostęp do platformy kursowej bez limitu czasowego (dostęp do platformy od 15.02.2022).

Indywidualne wsparcie motywacyjne na Whatsapp 

Możliwość rozłożenia płatności na 4 miesiące

Dołącz do kursu już dziś,
aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty.

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Chcesz dołączyć już teraz, ale nie możesz w tej chwili zapłacić? Skorzystaj z opcji PAYPO i zapłać do 30 dni po zamówieniu kursu, dostęp otrzymasz już teraz!

Wybierz pakiet dla siebie

Standard

Po 30 stycznia

960pln

LUB 4 raty po 279 PLN

Indywidualna sesja wraz z testem psychologicznym i omówieniem wyników

9 sesji grupowych online

Dostęp do dedykowanej grupy na Facebook

25% zniżki na sesje coachingowe

Indywidualne wsparcie motywacyjne na Whatsapp

Gold

po 30 stycznia

1999pln

LUB 4 raty po 580 PLN

Indywidualna sesja wraz z testem psychologicznym i omówieniem wyników

9 sesji grupowych online + 5 indywidualnych sesji 

Dostęp do dedykowanej grupy na Facebook

50% zniżki na kolejne sesje coachingowe

Indywidualne wsparcie motywacyjne na Whatsapp

Ilość miejsc ograniczona decyduje kolejność zapisu.

Aneta Wolny

Kim jestem i dlaczego możesz mi zaufać?

Decydując się na kurs dotyczący pracy nad sobą, na pewno chcesz dowiedzieć, się więcej o mnie. Z chęcią przedstawię Ci moje krótkie BIO i powiem, dlaczego warto ze mną współpracować.

Wartości

Powinnam zacząć od wykształcenia, ale zacznę od wartości: BEZPIECZEŃSTWO i ZAUFANIE. W mojej pracy niezwykle ważne jest dla mnie stworzenie atmosfery bezpieczeństwa i zaufania. Wszystkie ćwiczenia, które wykonujesz na platformie, są do Twojego indywidualnego wglądu, informacje z sesji są poufne. Przed pracą indywidualną podpisujemy kontrakt na proces coachingowy, tak abyś poczuła się w 100% bezpiecznie.

Wykształcenie

Jestem Mgr Psychologii o specjalizacji Psychoprofilaktyka, psychoterapia i psychologia zdrowia, a także dyplomowanym coachem, trenerem oraz certyfikowaną konsultantką testu stylów zachowania i kompetencji zawodowych DISC D3. Odbyłam również staż psychoterapeutyczny Psycholog Praktyk.

FAQ

Kiedy i gdzie odbędzie się kurs?

Projekt #autentyczniepiękna rozpocznie się w 2 tygodniu Lutego 2022 w godzinach wieczornych 18-21. Dokładna godzina i dzień spotkań zostaną ustalone z grupą.

Istnieje możliwość, że otworzę dwie grupy projektu – termin spotkań dla drugiej grupy to czwartek.

Spotkania odbędą się na zamkniętym Webinarze, na platofrmie Clickmeeting. NIE JEST WYMAGANE WŁĄCZENIE KAMERY ANI AUDIO.

UWAGA Założeniem projektu jest aktywne uczestnictwo – nie jest to kurs, a raczej grupowy program terapeutyczny – stąd też dopuszczalne są 2 nieobecności na spotkaniach – z tych nieobecności będziesz mogła uzyskać nagranie video.

Indywidualne wsparcie motywacyjne na Whatsapp - o co chodzi ?

To, co jest dla mnie najważniejsze w pracy z ludźmi, to indywidualne podejście do każdej osoby. Doskonale wiem, że na początku może być Ci trudno zmotywować się do aktywnego uczestnictwa w spotkaniach, lub przechodzić przez kolejne etapy projektu.

JESTEM TUTAJ, ABY CI TOWARZYSZYĆ.

Wspólnie ustalimy, jak często chcesz i jako forma motywatora – będę Cię wspierać w realizowaniu kolejnych zadań- będziesz miała szansę zadać mi pytanie odnośnie poszczególnych ćwiczeń lub podzielić się swoją refleksją poprzez Whatsapp. 

Mogę też przypominać Ci o zbliżającym się terminie wykonania kolejnej ćwiczenia, jeśli włączy się u Ciebie mały autosabotażysta 🙂

Oczywiście szanuję też Twoje potrzeby – jeśli wolisz przechodzić przez ten proces sama – również masz na to przestrzeń <3

 

Jak wygląda sesja grupowa online?

 Podczas projektu planuję 9 sesji online – są to po prostu webinary online trwające od 1 do 2 godzin, podczas których “na żywo” będziemy przerabiać konkretne tematy te, które wymagają dodatkowych wyjaśnień i dobrze działają w grupie na zasadzie burzy mózgów.

Oczywiście zachowujesz anonimowość, na kamerce jestem tylko ja, a Ty możesz dołączyć jeśli chcesz zadać jakieś pytanie na żywo. 

Konwersacja webinarowa odbywa się na czacie – możesz zadać pytanie na czacie głównym lub prywatnym – wtedy skierujesz pytanie tylko do mnie 🙂 

Kiedy i gdzie odbędzie się kurs?

Projekt #autentyczniepiękna rozpocznie się w 2 tygodniu Lutego 2022 w godzinach wieczornych 18-21. Dokładna godzina i dzień spotkań zostaną ustalone z grupą.

Istnieje możliwość, że otworzę dwie grupy projektu – termin spotkań dla drugiej grupy to czwartek.

Spotkania odbędą się na zamkniętym Webinarze, na platofrmie Clickmeeting. NIE JEST WYMAGANE WŁĄCZENIE KAMERY ANI AUDIO.

UWAGA Założeniem projektu jest aktywne uczestnictwo – nie jest to kurs, a raczej grupowy program terapeutyczny – stąd też dopuszczalne są 2 nieobecności na spotkaniach – z tych nieobecności będziesz mogła uzyskać nagranie video.

Indywidualne wsparcie motywacyjne na Whatsapp - o co chodzi ?

To, co jest dla mnie najważniejsze w pracy z ludźmi, to indywidualne podejście do każdej osoby. Doskonale wiem, że na początku może być Ci trudno zmotywować się do aktywnego uczestnictwa w spotkaniach, lub przechodzić przez kolejne etapy projektu.

JESTEM TUTAJ, ABY CI TOWARZYSZYĆ.

Wspólnie ustalimy, jak często chcesz i jako forma motywatora – będę Cię wspierać w realizowaniu kolejnych zadań- będziesz miała szansę zadać mi pytanie odnośnie poszczególnych ćwiczeń lub podzielić się swoją refleksją poprzez Whatsapp. 

Mogę też przypominać Ci o zbliżającym się terminie wykonania kolejnej ćwiczenia, jeśli włączy się u Ciebie mały autosabotażysta 🙂

Oczywiście szanuję też Twoje potrzeby – jeśli wolisz przechodzić przez ten proces sama – również masz na to przestrzeń <3

 

Jak wygląda sesja grupowa online?

 Podczas projektu planuję 9 sesji online – są to po prostu webinary online trwające od 1 do 2 godzin, podczas których “na żywo” będziemy przerabiać konkretne tematy te, które wymagają dodatkowych wyjaśnień i dobrze działają w grupie na zasadzie burzy mózgów.

Oczywiście zachowujesz anonimowość, na kamerce jestem tylko ja, a Ty możesz dołączyć jeśli chcesz zadać jakieś pytanie na żywo. 

Konwersacja webinarowa odbywa się na czacie – możesz zadać pytanie na czacie głównym lub prywatnym – wtedy skierujesz pytanie tylko do mnie 🙂 

Jak skorzystać z opcji odroczonej płatności PAYPO?

Po dodaniu produktu do koszyka wybierz opcję płatności Przelewy24, a następnie wybierz ikonkę PAYPO – po zatwierdzeniu zostaniesz przekierowana na stronę finalizacji zakupu. Sprawdzasz swoje dane i podajesz PESEL, PAYPO dokończy realizację zakupu w Sklepie Pasjonatki za Ciebie:)

Na czym polega płatność PAYPO?

PAYPO to rodzaj płatności, dzięki której możesz wykupić produkt nawet jeśli obecnie nie masz środków na koncie – PAYPO płaci za Ciebie, natomiast Ty masz 30 dni na to, aby dokonać płatności – PAYPO poinformuje Cię o szczegółach w mailu.

Jeśli po 30 dniach nie dokonasz opłaty dla PAYPO, należność zostanie rozłożona na 4 raty

Szczegółowe dane sprawdź na stronie PAYPO

Indywidualna konsultacja testu psychologicznego
W ramach projektu każda z uczestniczek otrzyma indywidualną konsultację wraz z testem psychologicznym dotyczącym analizy życia, poczucia sensu oraz preferowanych wartości.

Jest to test używany w pracy psychoterapeutycznej w nurcie Logoterapii i pomaga lepiej zrozumieć podejście do życia oraz konkretne reakcje na różne sytuacje danej osoby.

Na czym polega płatność PAYPO?

PAYPO to rodzaj płatności, dzięki której możesz wykupić produkt nawet jeśli obecnie nie masz środków na koncie – PAYPO płaci za Ciebie, natomiast Ty masz 30 dni na to, aby dokonać płatności – PAYPO poinformuje Cię o szczegółach w mailu.

Jeśli po 30 dniach nie dokonasz opłaty dla PAYPO, należność zostanie rozłożona na 4 raty

Szczegółowe dane sprawdź na stronie PAYPO

Jak skorzystać z opcji odroczonej płatności PAYPO?

Po dodaniu produktu do koszyka wybierz opcję płatności Przelewy24, a następnie wybierz ikonkę PAYPO – po zatwierdzeniu zostaniesz przekierowana na stronę finalizacji zakupu. Sprawdzasz swoje dane i podajesz PESEL, PAYPO dokończy realizację zakupu w Sklepie Pasjonatki za Ciebie:)

Indywidualna konsultacja z testem psychologicznym
W ramach projektu każda z uczestniczek otrzyma indywidualną konsultację wraz z testem psychologicznym dotyczącym analizy życia, poczucia sensu oraz preferowanych wartości.

Jest to test używany w pracy psychoterapeutycznej w nurcie Logoterapii i pomaga lepiej zrozumieć podejście do życia oraz konkretne reakcje na różne sytuacje danej osoby.

MASZ PYTANIE?

Napisz do mnie prywatną wiadomość

Napisz do mnie prywatną wiadomość