fbpx

Poznajmy się!

Decydując się na współpracę ze mną, na pewno chcesz dowiedzieć, się więcej o mnie. Z chęcią przedstawię Ci moje krótkie BIO i powiem, dlaczego warto ze mną współpracować.

#wartości

Powinnam zacząć od wykształcenia, ale zacznę od wartości: BEZPIECZEŃSTWO I ZAUFANIE.

W mojej pracy niezwykle ważne jest dla mnie stworzenie atmosfery bezpieczeństwa i zaufania. Wszystkie ćwiczenia, które wykonujesz podczas kursów, są do Twojego indywidualnego wglądu, informacje z sesji są poufne. Przed pracą indywidualną podpisujemy kontrakt na proces coachingowy, abyś czuła się w 100% bezpiecznie.

Pamiętaj, że masz do czynienia z profesjonalnym coachem i psychologiem, nie osobą, która zdobyła swoje “doświadczenie” po przeczytaniu paru książek rozwojowych.

Dbam o to, abyś mogła otwarcie móc wyrazić siebie, a jednocześnie czuła się bezpiecznie. Jeśli nie jesteś gotowa na pewne ćwiczenia, daję Ci czas, abyś to realnie poczuła. Jeśli czujesz, że pewne doświadczenia są dla Ciebie za trudne na ten moment, pozostawiamy je do chwili, kiedy nabierzesz odwagi by się z nimi zmierzyć.

Podczas sesji grupowych na kursie pracujemy równocześnie z innymi w grupie jednak decyzja czy chcesz podzielić się swoim komentarzem na forum, zależy tylko od Ciebie.

Wykształcenie

Jestem Mgr Psychologii o specjalizacji Psychoprofilaktyka, psychoterapii i psychologii zdrowia, a także dyplomowanym coachem, trenerem oraz certyfikowaną konsultantką testu stylów zachowania i kompetencji zawodowych DISC D3. Odbyłam również staż psychoterapeutyczny Psycholog Praktyk.

Doświadczenie

W trakcie swojego rozwoju zawodowego odbyłam praktyki w klinice psychiatrii w Lublinie oraz staż w Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Przeszłam również szkolenie I stopnia z terapii RTZ, a swoją pracę poddaję superwizji, co oznacza, że moja praca poddawana jest ocenie profesjonalnych terapeutów.

Kim jest Pasjonatka Rozwoju?

Nazwa profilu nie pojawiła się znikąd 🙂

Jestem osobą, która uwielbia uczyć się nowych rzeczy, poszerzać swoje horyzonty i wspierać w rozwoju innych. Jedni powiedzą, że jestem osobą typu “multitasking”, drudzy mogą określić to bardziej naukowo, jako multi potencjał, z kolei inni popatrzą z boku i zobaczą chaos lub łapanie 5 srok za ogon.

Natomiast Ja, pragnąc podkreślić radość, jaką czerpię z bycia sobą taką, jaką jestem, nazywam się po prostu Pasjonatką Rozwoju.

Takich osób jak ja jest na świecie dość sporo, jednak nadal spotykam się z komentarzami typu “Jak ty to robisz?”, “Skąd bierzesz na to siły?”, “Wow, tyle języków, to pasjonujące”, podczas gdy tak naprawdę to mój styl zachowania i cechy charakteru.

Jestem jedną z tych osób, które wciąż poszukują nowych i ciekawych zajęć, chcą wymyślać oryginalne rozwiązania i pomysły oraz myślą i zajmują się kilkoma rzeczami na raz. Moment, w którym odkryłam style zachowania dzięki testowi kompetencji DISC D3 naprawdę otworzył mi oczy. Dostrzegłam zalety mojego sposobu działania oraz zrozumiałam, dlaczego tak trudno komunikować mi się z pewnymi osobami, a co istotne, dzięki temu udało mi się do nich dotrzeć.

Bo widzisz, są charaktery i sposoby myślenia są różne, czasami ludzie mają zupełnie sprzeczne opinie z naszymi własnymi . Te różne punkty widzenia są potrzebne, abyśmy mogli się wzajemnie uzupełniać. Piszę to właśnie po to, abyś zrozumiała, że każdy styl zachowania posiada zarówno ogromny potencjał do współpracy w grupie jak i obszary do rozwoju. Być może identyfikujesz się ze stylem, jaki opisałam wobec siebie samej, bądź jesteś po tej przeciwnej stronie i dopiero próbujesz zrozumieć powody takiego zachowania. Być może wciąż obwiniasz się za swoje cechy charakteru, które tak naprawdę mogą wspierać Cię w wybraniu właściwego kierunku rozwoju i doceniania siebie samej!

Na mojej stronie oraz w moich autorskich kursach możesz znaleźć mnóstwo informacji na ten temat, a także przyjrzeć się swoim mocnym stronom dzięki testowi kompetencji, który wykonuję.

Jaki jest cel tego wstępu?

Teraz gdy poznałaś bliżej to jaka jestem, zapewne łatwiej będzie Ci zrozumieć ścieżkę mojego rozwoju zawodowego.

Aneta Wolny - ZnanyLekarz.pl

Sesja psychologiczna – 50 minut. Sesje przeprowadzane na Whatsapp lub na platformie Znany – Lekarz

 

#Instagram